O firmie

Jesteśmy prężnie działającą firmą zajmującą się dostawą, montażem oraz serwisem bram garażowych, bram i systemów ogrodzeniowych oraz automatyki bramowej.

Wyróżnia nas wysoka jakość świadczonych usług, profesjonalne podejście do klienta oraz solidność, fachowość i rzetelność. Dbając o zadowolenie naszych Klientów, dokładamy wszelkich starań, by zamówienia były realizowane terminowo, sprawnie i bez zarzutu. Mamy bogatą i zróżnicowana ofertę ,co sprawia, że każdy Klient znajdzie bramę garażową lub ogrodzeniową odpowiadającą jego potrzebom.

W ramach usługi montażu bramy zapewniamy wizję lokalną w celu ustalenia wymagań i oczekiwań Klienta oraz sprawdzenia warunków montażu bramy, przygotowanie oferty cenowej, wykonanie prac budowlanych i elektrycznych niezbędnych do montażu bramy, dostawę gotowych elementów bram, części, podzespołów, materiałów pomocniczych i eksploatacyjnych, montaż i uruchomienie zamontowanych urządzeń, instruktaż prawidłowego użytkowania zamontowanych urządzeń, serwis gwarancyjny i  pogwarancyjny.

 

Wysokiej klasy bramy garażowe.

„Markowe i cenione systemy ogrodzeniowe.”

„Wysoka jakość wykonania, konkurencyjne ceny.”

dla domu

Oferujemy darmową wizję lokalną. Przyjedziemy do Klienta i doradzimy jakie rozwiązanie jest najlepsze, biorąc pod uwagę kształt działki i zróżnicowanie terenu.

dla biznesu

Nasza oferta jest kompleksowa. Nie tylko jesteśmy dystrybutorem bram i ogrodzeń, ale też zajmujemy się ich montażem, serwisem itp. Pozwala to na załatwienie wszystkiego w jednej firmie.

Produkty

 

Realizacje

 

Kontakt